Dog Expo Nitra 2015

Vážený obchodný partner,

súčasťou medzinárodných výstav psov Dog Expo Nitra 2022, ktoré majú najdlhšiu tradíciu na Slovensku, bude aj predajno-kontraktačná výstava potrieb pre psov pod názvom all4dogs. Po tretíkrát Vás pozývame propagovať svoju spoločnosť, výrobky či služby na podujatie s bohatou medzinárodnou účasťou v Nitre 10.-12.06.2022. Výstava all4dogs bude situovaná v samostatnej hale priamo napojenej na haly s výstavnými kruhmi výstav psov Dog Expo Nitra 2022 (v prípade požiadavky ÚVZ môže prísť k zmene umiestnenia stánkov na vonkajšie priestory). Ak sa rozhodnete zúčastniť sa so svojim predajným stánkom na prvej predajno-kontraktačnej výstave all4dogs, vyplňte a odošlite prosím objednávku. Na základe Vašej objednávky Vám zašleme faktúru, ktorú je potrebné uhradiť v lehote splatnosti.

Obchodné podmienky:

  • predajcovia drobného kynologického tovaru: 15 € /deň/m² 
  • veľkoobchod, distribúcia, predajcovia krmív: 24 € /deň/m² 
  • registračný poplatok: 35 € 

(v cene registračného poplatku je zahrnutý vstup 1 autom do areálu výstaviska počas výstavy a uverejnenie názvu spoločnosti s umiestnením stánku v magazíne výstavy)

  • každé ďalšie auto: 25 €/3 dni 

(ceny sú uvedené bez DPH)

Objednávky prijímame do: 26.05.2022

V prípade záujmu o elektrickú prípojku je potrebné uviesť túto skutočnosť v objednávke. Cena za elektrickú prípojku je uvedená v objednávke. Objednať plochu na predajný stánok je možné len na všetky 3 dni. Objednať je možné minimálny rozmer stánku 2 x 2 m. V prípade postavenia väčšieho stánku ako bol objednaný a zaplatený, bude udelená sankcia vo výške 100%.

Zároveň máte možnosť využit propagáciu v podobe inzercie v magazíne výstavy s 25% zľavou. Ceny inzercie po zľave (v prípade objednania plochy pre predajný stánok):

1 A4  300,- € 
½ A4  195,- €
¼ A4  113,- €

Kontakt: [email protected]

OBJEDNÁVKA